x خروج از منو
صفحه اصلی
ویدیو
اینستاگرام
محصولات
آشپزخانه
مدارس آشپزی
مسابقه آشپزی
ارتباط
صفحه اصلی محصولات آشپزخانه مدارس آشپزی مسابقه آشپزی
مسابقه سرآشپز خانگی
الجی و گلدیران
در مسابقه شرکت کنید
برای ادامه اسکرول کنید ▽
شرح مسابقه
مسابقه سر آشپز خانگی الجی و گلدیران از تاریخ ۱۰ آبان تا ۳۰ آذر برگزار می شود در این مسابقه از سراسر ایران خواهند بود در نهایت ۸ تیم انتخاب شده و به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد . مرحله نهایی مسابقه بهترین سر آشپزخانگی الجی و گلدیران در اواخر آبان و در دبی برگزار خواهد شد.
از میان شرکت کنندگان که عکس و دستور پخت غذای خود را برای ما می فرستند ۱۶ تیم به مرحله اول راه پیدا می کنند.منتخبین بعد از اعلام نتایج اولیه ، برای پخت غذا در برابر هیات داوری به مدارس آشپزی ال جی -گلدیران فرستاده می شوند تا از میان این تعداد ۸ تیم شرکت کننده انتخاب و به مسابقات نهایی کشوری در تهران راه پیدا کنند.
( لازم به ذکر است به برگزیدگان در مرحله دوم یک هدیه نفیس جهت قدر دانی تعلق می گیرد)
فینال کشوری در تهران برگزار می شود که ۸ تیم برگزیده (در قالب تیم های دو نفره) به رقابت می پردازند. از میان ۸ تیم شرکت کننده یک تیم به عنوان تیم برنده به دوره آموزشی آشپزی جهانی فرستاده شده و علاوه بر این به عنوان آشپز افتخاری امکان ادامه همکاری با مدارس آشپزی برای آنها فراهم می شود .
شرایط شرکت در مسابقه
شرکت کنندگان در این مسابقه باید دارای شرایط سنی حداقل ۱۸ سال باشند و دارای گذر نامه معتبر جهت اعزام به خارج از ایران در صورت برنده شدن .
معیار های انتخاب بهترین دستور غذا
دستور غذای ارائه شده در این مسابقه باید خانگی، سالم، دارای دستور پخت ساده، سریع و همچنین خلاقانه باشند. علاقمندان به شرکت در این مسابقه باید از غذای طبخ شده یک عکس با کیفیت با چیدمان نهایی و مناسب تهیه و مناسب تهیه کرده و به همراه دستور پخت غذا در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #lghcc بفرستند.
شرکت کنندگان موظف به تهیه یک فیلم حداکثر یک دقیقه ای از چیدمان غذا جهت ارائه به داوران در مرحله نهایی خواهد بود. مواردی که در این فیلم مد نظر قرار گیرد شامل : معرفی کتمل خود شخص شرکت کننده، معرفی غذای تهیه شده و ذکر اسم مسابقه سر آشپز خانگی الجی و گلدیران است.

( لازم به ذکر است که در مرحله اول ارسال فیلم یک دقیقه ای ضروری نیست)
قابل ذکر است هر فرد برای شرکت در مسابقه فقط یک شانس خواهد داشت و افرادی که چندین بار اقدام به ارسال عکس، فیلم و اطلاعات کنند از دور مسابقات حذف خواهند شد.
با ما در تماس باشید
گلدیران روی خوش زندگی
آدرس:تهران- تقاطع بزرگراه همت- میدان شهران- میدان الغدیر-
خیابان مخابرات- کوچه رضوان- پلاک ۱- شرکت مشتریان گلدیران
تلفن : ۸۴۷۳۳-۰۲۱