وب سایت "سولار دام من" با هدف گسترش تنوع غذایی و به اشتراک گذاری منوهای مختلف غذایی توسط مدل های متنوع مایکروویو ال جی ایجاد شده است.

هدف ما این است که با معرفی مجموعه ای از پیش غذاها، غذاهای جدید و متنوع ایرانی و خارجی, دسر ها و سایر خوراکی ها و ارایه خدماتی نظیر: امکان اضافه نمودن دستور غذا توسط خود شما, فیلم های آموزشی، جستجوی بسیار ساده, طبقه بندی مناسب, پیشنهادهای هفتگی سرآشپز و امکان نظردهی و مشاهده نظرات دیگران, به شما در انتخاب غذایی سالم, ساده و مناسب ذائقه تان کمک کنیم.

شما نیز می توانید با ثبت نام رایگان در این وب سایت, با سرآشپز های بنام کشور در ارتباط بوده و غذاهای محبوب خود را بیابید. بنابراین اگر تاکنون عضو این وب سایت نشده اید، همین حالا با مراجعه به صفحه ثبت نام به جمع سرآشپزهای ایرانی بپیوندید.

 

سولاردام چیست؟

فر سولاردام ال جی محصولی است که با ویژگی منحصر به فرد و مطابق با سلیقه و ذوق ایرانی طراحی شده است. با این محصول می توانید در کمترین زمان و با بهترین کیفیت غذای باب طبع سلیقه میهمانان را فراهم نمایید. سولار دام ال جی مجهز به تکنولوژی انحصاری هیتر ذغالی بوده که بواسطه آن به میزان ۵۰ درصد در زمان و انرژی نسبت به فرهای برقی صرفه جویی می نماید.

 

 

تماس با ما
پیگیری
بخش مورد نظر :  
نام :
ایمیل :    
شماره موبایل :
موضوع :  
شرح :  
تصویر امنیتی :
متن تصویر امنیتی :  
 
ایمیل :    
تصویر امنیتی :
متن تصویر امنیتی :  
 
دلمه کدوی ایتالیایی
HyperLink
بوریتو مرغ و برنج
HyperLink
میگو پلو
HyperLink
املت ژامبون
HyperLink